:no translation

 

100% BEZPIECZEŃSTWA - oferty tylko wiarygodnych organizatorów

NAJNIŻSZE CENY - wybieramy najlepsze oferty cenowe na rynku

DOŚWIADCZENIE - na rynku turystycznym już od 2004

ZAUFANIE - przynależność do Izby Turystyki i tysiące zadowolonych klientów

 

Biuro podróży Like Tours prowadzi od 2004 r. internetową sprzedaż agencyjną ofert najbardziej znanych i wiarygodnych biur podróży. Oferujemy szeroki wachlarz imprez turystycznych - zarówno first minute, dla osób planujących urlop z wyprzedzeniem, jak i tych, którzy korzystają z wyjazdów w ostatniej chwili tzw. last minute. U nas spotkasz się z miłą i profesjonalną obsługą, rzetelną i fachową poradą, spędzisz dzięki Nam niezapomniane chwile.

 

DLACZEGO MY ?

 

Do tej pory planując wakacje szukali Państwo ciekawych możliwości wyjazdu w kilku biurach podróży, bądź też decydując się na propozycję tylko jednego z nich ograniczali sobie możliwość wyboru. Dzięki nam możecie zapomnieć o takich problemach raz na zawsze! Oszczędzicie swój czas i pieniądze - teraz wszystkie najlepsze oferty turystyczne na rynku znajdziecie w jednym miejscu ! Jak to możliwe? Posiadamy na tyle obszerną i różnorodną, a zarazem ciekawą i atrakcyjną cenowo ofertę imprez turystycznych, że gwarantujemy każdemu satysfakcję z dokonanego wyboru. 

 

GDZIE Z NAMI MOŻESZ SPĘDZIĆ SWÓJ URLOP?

 

Z Like Tours możecie dotrzeć do niemal każdego zakątka świata. Będziecie mieli możliwość odwiedzenia najodleglejszych i egzotycznych miejsc, podziwiania zabytków starożytnej kultury, piękna europejskich stolic bądź po prostu mogli odpocząć na piaszczystej plaży. W naszej ofercie znajdziecie m.in. takie kierunki jak: Egipt, Tunezja, Grecja, Hiszpania, Włochy, Chorwacja, wyspy basenu Morza Śródziemnego, Indie, Tajlandia, Dominikana, Meksyk, Kuba i wiele innych. Proponujemy jako rodzaj transportu: dojazd własny, autokar lub samolot. Ku zadowoleniu klientów większość wylotów odbywa się z lotnisk polskich ( m.in. Warszawa, Katowice, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk ).

 

KTO NAM JUŻ ZAUFAŁ ?

Przynależność do Krakowskiej Izby Turystyki gwarantuje, że jesteśmy partnerem godnym zaufania. 

Współpracujemy z renomowanymi i wiarygodnymi touroperatorami na rynku polskim m.in. Neckermann, Itaka, Grecos, Exim, Ecco Holiday, Sun&Fun, Wezyr, Net Holiday, 7Islands, Almatur, Best Reisen. Możecie Państwo u nas kupić także bilety tanich linii lotniczych oraz bilety innych przewoźników na dowolne kierunki świata.

 

PODRÓŻUJ TYLKO Z LIKE TOURS

 

Możemy zapewnić z naszej strony, że dołożymy wszelkich starań aby Państwa wakacje były ze wszech miar udane.Wysoka jakość świadczonych przez nasze biuro usług mogą potwierdzić rzesze zadowolonych i lojalnych klientów. 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500