Położenie: Hotel Sandals Princesa del Mar należący do słynnej sieci Sandals, zlokalizowany jest tuż przy białej, piaszczystej plaży Varadero, w odległości 30 min. od lotniska w Varadero i 90 min od lotniska w Hawanie.
|
Pokoje: Hotel oferuje zakwaterowanie w 434 pokojach, wszystkie pokoje są klimatyzowane, z łazienką, TV SAT, telefonem, lodówką, suszarką, żelazkiem, balkonem lub tarasem, sejfem oraz mini-barem. Pokój CONCIERGE SUITE - za dopłatą - mini-bar z napojami i trunkami alkoholowymi, prywatny serwis podczas zakwaterowania i wykwaterowania, prywatny transfer z lotniska do hotelu, jeden bezpłatny rejs katamaranem, 20% zniżka w centrum odnowy biologicznej w okresie od stycznia do czerwca 2005. |
Wyżywienie: Ultra All Inclusive. |
Sport/ Rozrywka: Uprawianie sportów wodnych, niezmotoryzowanych (kajaki, windsurfing, rowerki wodne, żaglówki, katamarany, nurkowanie rekreacyjne oraz nurkowanie z profesjonalnym sprzętem), zmotoryzowanych, tj. narty wodne i przejażdżki „na bananie” /wymagane rezerwacje), uprawianie sportów lądowych, tj. tenis stołowy i ziemny, siatkówka plażowa, koszykówka, rzutki, aerobik, szachy, karty, całodzienna działalność rekreacyjna i rozrywkowa.
|
Plaża: Piaszczysta. |
Dla gości: Do dyspozycji gości: 7 restauracji, bary z przekąskami, 3 baseny, 7 jacuzzi, korty tenisowe, siłownia, sauna, salon piękności, centrum odnowy biologicznej, salon masażu, dyskoteka, centrum sportów wodnych, centrum biznesu z profesjonalnie wyposażoną salą konferencyjną.
|
All inclusive: Pakiet ULTRA all inclusive: 3 posiłki w formie szwedzkiego stołu w restauracji głównej Gran Terraza, ponadto obiady w restauracji włoskiej oraz bar sałatkowy i potrawy z grilla w „Port Royal’, kolacje w restauracji głównej w formie bufetu – a także a la carte w restauracji włoskiej, francuskiej, orientalnej oraz japońskiej z barem sushi (wymagana uprzednia rezerwacja we wszystkich restauracjach z wyjątkiem Gran Terraza), ciepłe przekąski serwowane pomiędzy posiłkami, nieograniczona ilość napojów oraz drinków alkoholowych , w tym trunki lokalne i importowane, serwowanych w barach hotelu 24 godziny na dobę, |
Strona www:
http://www.sandalsprincesadelmar.com/ |
Wirtualna prezentacja:
 |
|
|