Położenie: Hotel Playa Varadero usytuowany na Płw. Varadero, składający się z budynku głównego i bungalowów, położony w rozległym, malowniczym ogrodzie, przy rozciągającej się na 1 km piaszczystej plaży. Oddalony jest od 35 km od lotniska i 6 km od centrum miasta, gdzie znajdują centra handlowe. W pobliżu hotelu są 2 pola golfowe. Hotel otwarty w 2003 roku.
|
Pokoje: Wszystkie (503) komfortowo wyposażone, klimatyzowane dwuosobowe pokoje z możliwością jednej dostawki, posiadają łazienkę (z suszarką do włosów), telefon, TV-Sat, sejf (za dodatkową opłatą), balkon lub taras. |
Wyżywienie: All Inclusive. |
Sport/ Rozrywka: Bezpłatnie: basen, basen dla dzieci, tenis stołowy, piłka siatkowa, aerobic, fitness, 8 kortów tenisowych (oświetlenie za opłatą), lekcje tańca salsa.
Odpłatnie: masaże, golf, centrum nurkowe, duży wybór sportów wodnych na plaży. |
Plaża: Piaszczysta. |
Dla gości: Recepcja, kantor, 4 restauracje, 4 bary (m in. przy basenie i na plaży), dyskoteka, amfiteatr, pralnia, wypożyczalnia samochodów, sklep z pamiątkami, internet, sala konferencyjna, opiekunka do dzieci (na życzenie i za opłatą), plac zabaw dla dzieci, mini-klub dla dzieci (4-12 lat), bogaty program animacyjny dla dzieci i dla dorosłych. Na terenie hotelu znajduję się centrum rozrywkowo-handlowe PEUBLO CABANO. Leżaki i parasole przy basenie i na plaży bezpłatnie. |
Dla dzieci: Basen, plac zabaw i mini klub. |
All inclusive: W cenie: śniadanie, obiad i kolacja - bufet. Lekkie przekąski w ciągu dnia, napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe (bez ograniczeń).
|
Info: Luksusowo wyposażony hotel z obsługą na najwyższym poziomie przeznaczony dla bardzo wymagających Klientów.
|
Strona www:
http://www.hotelvaradero.com.mx/ |
|
|