Jak rezerwować

 

JAK REZERWOWAĆ WCZASY ?

 

Serdecznie zapraszamy do dokonania rezerwacji wycieczki w Like Tours. Poniżej prezentujemy kroki poszukiwania oferty jak również procedurę realizacji rezerwacji. W razie jakichkolwiek pytań do Państwa dyspozycji są dostępni konsultanci, ktorzy udzielą pełnej informacji.  

 

WYBÓR OFERTY

 

a) STRONA GŁÓWNA / WYSZUKIWARKA 

Określając kryteria wyszukiwania otrzymujemy w odpowiedzi listę ofert najlepiej pasujących do oczekiwań. Teraz wystarczy wybrać interesujący nas hotel a w kolejnym kroku termin wylotu jak również lotnisko i formę wyżywienia oraz typ pokoju. Następnie możemy wysłać w ostatnim kroku zgłoszenie wstępnej rezerwacji.

 

b) STRONA GŁÓWNA / SZYBKIE WYSZUKANIE

W polu SZYBKIE WYSZUKANIE na samej górze po prawej na stronie głównej wpisujemy nazwę hotelu lub jej część, a po chwili oczekiwania otrzymujemy listę pasujących obiektów. Następnie klikamy na nazwie interesującej pozycji i przenosimy się do strony ze szczegółowymi informacjami o hotelu, dostępnych terminach oraz cenach. W tym widoku będzie możliwość przejścia do kolejnego kroku zgłoszenia wstępnej rezerwacji.

 

c) DORADCA

Na naszej stronie prezentujemy jedynie część ofert jakie posiadamy w sprzedaży dlatego jeśli nie znajdą Państwo sami interesującej propozycji zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą. Wachlarz ofert, którymi dysponujemy jest tak ogromny, że z pewnością będziemy mogli znaleźć wspólnie satysfakcjonującą opcję.

 

WSTĘPNA REZERWACJA

 

Gdy wybór oferty został przez Państwa dokonany, można przejść do kolejnego kroku czyli zgłoszenia wstępnej rezerwacji. 

Nie jest ona zobowiązująca dla żadnej ze stron i nie wiąże się z ponoszeniem jakichkolwiek kosztów a także nie musi prowadzi do podpisania umowy uczestnictwa w imprezie turystycznej. Informuje jedynie nasze biuro o Państwa zainteresowaniu wybraną ofertą. Dzięki danym przekaznym poprzez formularz do naszego Centrum Obsługi Klienta, konsultant będzie miał możliwość skontaktowania się telefonicznie bądź też mailowo jak również po wcześniejszym sprawdzeniu dostępności miejsc i potwierdzeniu ceny imprezy u organizatora wyjazdu przygotowania dla Państwa dokumentów rezerwacyjnych. Oczywiście dane osobowe są poufne i osoba nieupoważniona nie będzie miała do nich dostępu.

W razie pojawienia się wątpliwości lub dodatkowych pytań na tym etapie, prosimy o kontakt z konsultantem.

 

UMOWA

 

Po weryfikacji dostępności miejsc u organizatora imprezy i potwierdzeniu ceny nasz konsultant skontaktuje się z Państwem. Dopiero wówczas będzie możliwe przygotowanie umowy (zgodnie z danymi otrzymanymi podczas wstępnej rezerwacji), która następnie zostanie wysłana drogą mailową ( lub faksem na podany numer ). Wraz z umową otrzymają Państwo również warunki uczestnictwa w imprezie oraz ubezpieczenia, z którymi każdy podróżujący powinien się zapoznać oraz dane niezbędne do dokonania płatności. 

Podpisane dokumenty należy odesłać:

- w postaci zdjęcia lub skanu mailem na adres biuro@liketours.pl, 

- mms-em na numer +48 668 129 600

Dopiero po dopełnieniu powyższych formalności możemy przekazać umowę do organizatora w celu jej realizacji.

 

PŁATNOŚCI

 

Po otrzymaniu umowy rezerwacyjnej dokonują Państwo przelewu na jedno z naszych kont bankowych:

 

MBANK  04 1140 2004 0000 3202 7780 7223

PKO BP INTELIGO 50 1020 5558 1111 1803 1940 0002

 

Dla wybranych ofert istnieje możliwość płatności kartą kredytową. Możliwa jest również wpłata bezpośrednia na konto organizatora wyjazdu.

W przypadku gdy przelew jest dokonywany z innych banków niż wyżej wymienione odsyłają Państwo mailem, mms-em lub faksem wraz z umową potwierdzenie zrealizowania przelewu w postaci dokumentu bankowego lub wydruku w przypadku bankowości elektronicznej nie wymagającego pieczęci banku.

 

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500