Like Tours - Twoje Biuro Podróży Last Minute,Wczasy,Wycieczki
  SZUKAJ OFERTY     KOLONIE I OBOZY   ZAPYTANIE   KONTAKT
       
 >> LAST MINUTE
  Egipt »
  Tunezja »
  Turcja »
  Bułgaria »
  Fuerteventura »
  Teneryfa »
  Maroko »
  Cypr »
  
 >> POLECAMY
 Wyc. objazdowe »
 Ekskluzywnie »
 Egzotyka »
 
 >> INFORMACJE
Kontakt »
Jak rezerwować? »
Wyróżnienia »
O nas »
 
Szybki kontakt
pn.-pt. 9-17
sob. 9-13
tel. 012 421 26 00
     kom. 668 129 600
fax. 012 376 82 42
biuro@liketours.pl



Klub turysty
Chcesz otrzymywać najciekawsze oferty ?
Dołącz koniecznie do naszego klubu turysty !
Imię:

Email:
Zapisz Wypisz


Ankieta
Najczęściej podróżujesz:

jako singiel
z rodziną
w parze
ze znajomymi
w grupie zorganizowanej

  


Hotel Barcelo Lanzarote Res

Kraj:
Hiszpania 
 
Zobacz terminy i ceny »
zapytaj o hotel >>      
 
Położenie:
Czterogwiazdkowy, ładny i rozległy kompleks położony w bujnym ogrodzie; składa się z części głównej mieszczącej recepcję, lobby i restaurację oraz 4-piętrowych budynków, oferujący łącznie 442 pokoje z częściowym lub pełnym widokiem na ocean; hotel przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych; hotel posiada 4 sale konferencyjne o pojemności od 25 do 300 osób. we wschodniej części wyspy, w COSTA TEGUISE - miejscowości z największymi tradycjami turystycznymi na Lanzarote; sporo tu sklepów, barów i restauracji, a wszystko to znajduje się ok. 1,5 km od hotelu; do centrum można dojść malowniczą promenadą nadmorską; ok. 400 m od małej, piaszczystej plaży, ok. 3 km od Akwarium, gdzie można podziwiać przeróżne formy życia morskiego, ok. 5 km od Aqua Parku, ok. 10 km od stolicy Lanzarote - Arrecife; ok. 15 km od portu lotniczego.

Pokoje:
2-os. (możliwość 1 dostawki w pokoju standard; możliwość 1 lub 2 dostawek w pokoju o wyższym standardzie), przestronny i elegancki; indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, lodówka, sejf (za dopłatą), balkon lub taras.

Sport/ Rozrywka:
3 duże baseny (w tym 1 z podgrzewaną wodą), sala fitness, kort tenisowy, tenis stołowy, mini-golf, siatkówka plażowa; za dopłatą: solarium, sauna i jacuzzi; bogaty program animacyjny; co wieczór program rozrywkowy; bogata oferta sportów wodnych na plaży Las Cucharas (m.in. baza windsurfingowa); życie nocne w centrum Costa Teguise.

Dla gości:
2 bary i pool bar, recepcja z możliwością wymiany pieniędzy i wynajmu rowerów, fryzjer, sklep z pamiątkami.

Dla dzieci:
2 baseny dla dzieci, plac zabaw dla dzieci.

All inclusive:
Śniadanie, obiad, kolacja, przekąski popołudniowe, popołudniowa kawa, herbata; nielimitowana ilość napojów chłodzących oraz lokalnych napojów alkoholowych (10.00-23.00).

Info:
Rodzinny hotel o wysokim standardzie. Znajduje się nieco na uboczu Costa Teguise, co gwarantuje ciszę i spokój. Dobra kuchnia, przyjazna atmosfera i wysoki poziom usług, powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających gości.

Strona www:
www.barcelolanzarote.com


 
Opublikowane na stronach www.liketours.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zobacz hotele: Egipt Tunezja Turcja Kreta Rodos Bułgaria Cypr Majorka Teneryfa pozostałe...