Like Tours - Twoje Biuro Podróży Last Minute,Wczasy,Wycieczki
  SZUKAJ OFERTY     KOLONIE I OBOZY   ZAPYTANIE   KONTAKT
       
 >> LAST MINUTE
  Egipt »
  Tunezja »
  Turcja »
  Bułgaria »
  Fuerteventura »
  Teneryfa »
  Maroko »
  Cypr »
  
 >> POLECAMY
  Majowe promocje »
 Wyc. objazdowe »
 Ekskluzywnie »
 Egzotyka »
 
 >> INFORMACJE
Kontakt »
Jak rezerwować? »
Wyróżnienia »
O nas »
 
Szybki kontakt
pn.-pt. 9-17
sob. 9-13
tel. 012 421 26 00
     kom. 668 129 600
fax. 012 376 82 42
biuro@liketours.pl



Klub turysty
Chcesz otrzymywać najciekawsze oferty ?
Dołącz koniecznie do naszego klubu turysty !
Imię:

Email:
Zapisz Wypisz


Ankieta
Najczęściej podróżujesz:

jako singiel
z rodziną
w parze
ze znajomymi
w grupie zorganizowanej

  


Hotel Post Fusch

Kraj:
Austria 
 
Zobacz terminy i ceny »
zapytaj o hotel >>      
 
Położenie:
Hotel z kilkusetletnią tradycją utrzymany w charakterystycznym tyrolskim stylu. Pierwsze wzmianki o powstaniu Hotelu pochodzą z XVI wieku, wówczas spełniał on rolę oberży dla obsługi konnych zaprzęgów pocztowych. Następnie został zakupiony i prowadzony przez bardzo liczącą się w tutejszej społeczności rodzinę Hoferów. Obecnie unowocześniony i rozbudowany nie przypomina już starego hotelu pocztowego, pozostała jednak nazwa Hotel Post, przyjemna atmosfera oraz duch tradycji i historii.

Pokoje:
Hotel Post ma trzy piętra, na których mieści się 36 pokoi, każdy z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem i telefonem.
Utrzymane są stylu tyrolskim. Hotel posiada pokoje 1-, 2-, 3- i 4-osobowe. Część łazienek wyposażona jest w wanny, cześć w kabiny prysznicowe.

Wyżywienie:
Śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja: zupa, bufet sałatkowy, drugie danie, deser.

Dla gości:
Na parterze znajduje się przytulna restauracja, bar, pokój gier i zabaw, sala kominkowa, sala bilardowa i siłownia.

Info:
W Hotelu panuje miła, rodzinna atmosfera. Obsługa hotelowa w języku polskim.


 
Opublikowane na stronach www.liketours.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zobacz hotele: Egipt Tunezja Turcja Kreta Rodos Bułgaria Cypr Majorka Teneryfa pozostałe...